درباره ما

شرکت کارآفرینان تولید بنیان ارس . تنها نمایندگی انحصاری برندهای The pink ellit  |  Laviren  | Dr.solberg Zeyler  در ایران میباشد.

این شرکت با هدف توسعه تولید فعالیت خود را در منطقه آزاد ارس خود را و با فرمولاسون تولید کننده اصلی برندهای فوق در ترکیه پیشرو در ایران است. که با استفاده از فرمولاسیون های گیاهی تولید می کند.

این یک شرکت لوازم آرایشی است که با هدف ارائه حداکثر سود به مصرف کننده نهایی از تولید تا مصرف، و با فناوری علوم گیاهی کار می کند. هدف آن شناسایی محصولات مورد نیاز صنعت آرایشی و بهداشتی، توسعه این محصولات و رفع نیازهای مشتریان است.

به این منظور، به عنوان برند LAVIREN، مواد اولیه خود را از بلژیک، هلند و آفریقای جنوبی تولید می کند.

با استفاده از گیاهان ارگانیک، عصاره ها و روغن های گیاهان ترمیمی و درمانی، میوه های تازه، مواد معدنی طبیعی و آب های حرارتی، بالاترین کیفیت را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

هدف ما در بخش سلامت این است یک شرکت پیشرو در زمینه آرایشی و بهداشتی – آرایشی و بهداشتی که با اولویت دادن به پویایی سلامت عمومی، بدون افت کیفیت در محصولات و خدمات، با استانداردهای فناوری علوم گیاهی، کمکی مثبت به جامعه و محیط زیست می کند، با موفقیت هایی که از فعالیت های خود به دست می آورد، اهداف خود را روز به روز بالا می برد. ، و هدف آن ارائه خدمات به توده های بزرگتر است. قرار است بشود.

آدرس

تهران، خیابان بهشتی، خیابان احمد قصیر(بخارست)، کوچه (مقدس) چهارم

تماس با ما

۰۹۳۵۲۸۴۴۲۰۶

info@tourunstudio.com